FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Martin Etchells Vigilddekan45 25 10 09bachelordekan@adm.dtu.dk
Tina Høiberg JensenPh.d. - KoordinatorAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 11 76tinje@adm.dtu.dk
Nicklas Bent IsraelsenStudentermedhjælperAfdelingen for Uddannelse og Studerendenibis@adm.dtu.dk
Susan Zumbach JohannesenPh.d.-administratorAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 11 77suj@adm.dtu.dk
Sevil Vafadar AfsharStudentermedhjælperAfdelingen for Uddannelse og Studerendesevaf@adm.dtu.dk
Caroline Amalie ClausenStudentermedhjælperAfdelingen for Uddannelse og Studerendecaram@adm.dtu.dk
Karina Magleby KnudsenStudenterstudievejlederAfdelingen for Uddannelse og Studerendekamak@adm.dtu.dk
Karen Lise Brix WestergaardStudentermedhjælperAfdelingen for Uddannelse og Studerendekalis@llab.dtu.dk
Jeppe Dilling-PedersenStudentermedhjælperAfdelingen for Uddannelse og Studerendejedil@adm.dtu.dk
Anja Westmann HededamPh.d.-koordinatorAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 10 15ajdam@adm.dtu.dk
http://www.learninglab.dtu.dk/service/telefonbog?descending=False&fr=1&mr=10&oid=83&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=orgDa
25 MAJ 2018